بازدید عضو هیات مدیره شستا به اتفاق هیات همراه

تاریخ ارسال:2019-12-04

بازدید عضو هیات مدیره شستا به اتفاق هیات همراه

دکتر محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره شستا در روز 11 آذر 1398 به اتفاق جمعی از همکاران این مجموعه از شرکت داروسازی فارابی بازدید نمودند،در این دیدار دکتر ملکوتی خواه بیان نمودند:رمز موفقیت کشور تکیه بر جوانان و مدیران جوان است،همچنین افزودند : آقای دکتر نادری علیزاده مدیرعامل جوان داروسازی فارابی، در سایه درایت، دانش و تفکر خلاق خود توانست رشد سود 10 برابری را در شش ماهه نخست سال 98 نسبت به مدت مشابه قبل برای این شرکت به ارمغان بیاورد.
به گفته دکتر ملکوتی خواه، دکتر نادری علیزاده با استفاده از بهینه سازی خط تولید و استانداردسازی، سیستم قیمت تمام شده محصولات تولیدی را کاهش و رشد فروش 163 درصدی را برای شرکت فارابی رقم بزنند.

آقای دکتر نادری علیزاده مدیرعامل شرکت داروسازی فارابی نیز در این جلسه به بیان گزارش عملکرد شش ماهه ابتدای شرکت داروسازی فارابی  پرداختند و از رشد تقریبی 1000 درصدی خالص شرکت نسبت به سال گذشته خبر دادند.

دکتر نادری علیزاده با بیان اینکه هم اکنون داروسازی فارابی در رتبه پنجم رتبه بندی شرکت های داروسازی قرار دارد،افزودند بیشترین سهم بازار در شش ماه گذشته از آن شرکت داروسازی فارابی بوده است.

شرکت داروسازی فارابی یکی از بزرگترین و مدرنترین مجتمع های داروسازی کشور عزیزمان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید